Polska, księgi metrykalne - Diecezja Radom 1654-1946 [Część 1]


Strona glówna projektuClick here for English

Przykladowe zdjecia

Poziom zaawansowania: Srednio zaawansowany

  • Projekt ten zalecany jest dla ochotników, którzy mówią po polsku, którzy są zaznajomieni z procesem indeksowania i swobodnie mogą korzystać z różnych aplikacji systemu.

Charakterystyka projektu

  • Ten projekt zawiera cztery rodzaje rekordów.
  • Segmenty zazwyczaj składają się z trzech zdjęć, z których każde zawiera wiele rekordów.

Opis rekordów

  • Polski, Radom, 1810 - 1859 podstawowe rekordy pisane są w formie rękopisu.

Dodatkowe informacje 

Ograniczenie dostepu

  • Ukończony indeks będzie ogólnie dostępny w trybie on-line, kiedy zbiór zostanie opublikowany. Rekordy w formie zapisów cyfrowych będą udostępniane posiadaczom aktywnego konta na FamilySearch po uwierzytelnieniu w systemie upoważniającym do wejścia w Poszukiwanie rekordów. Do momentu uwierzytelnienia zdjęcia nie będą dostępne.

Zarejestruj sie jako ochotnik na stronie FamilySearch Indexing:

  • Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, musisz zarejestrować się jako ochotnik, który chce wziąć udział w indeksowaniu. Aby zarejestrować się, ściągnąć i zainstalować program do indeksowania, kliknij tutaj, aby przejść na stronę główną indeksowania. Kliknij na Get Started i postępuj zgodnie ze wskazówkami znajdującymi się na tej stronie.
  •  Po zarejestrowaniu się, kliknij na link Begin Indexing znajdujący się na stronie głównej indeksowania i zaloguj się w programie indeksowania z użyciem swojej nazwy użytkownika i hasła. Następnie kliknij na guzik Download Batch… i wybierz z listy nazwę tego projektu. Być może będziesz musiał wybrać funkcję Show all projects znajdującą się na górze okienka Download Batch, aby zobaczyć na liście nazwę projektu.